WOŚP

WOŚP

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️

Już dziś cała Polska świętuje 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w poprzednich latach, cały dochód z tego dnia przekażemy na konto fundacji WOŚP. Chcemy wspólnie wspierać szczytny cel, dlatego dodatkowo przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę na ten dzień.

Jedna osoba, wylosowana spośród wszystkich, którzy złożą dziś zamówienie zostanie zaproszona na zorganizowaną przez nas Sesję Zdjęciową ! Jeśli chcesz więc pomóc w zbiórce i jednocześnie zrobić sobie prezent to zrób u nas zakupy już dziś, a dołączysz do wsparcia największej akcji charytatywnej w Polsce.

Sesja będzie miała miejsce w najpiękniejszym studio Luks Sfera w Gdańsku, za zrobienie zdjęć odpowiadać będzie Sylwia Szumaniuk, a makijaż wykona Natalia Jóźwik.W międzyczasie zobaczcie efekty zeszłorocznej sesji, na której poznaliśmy wspaniałą Karolinę - zwyciężczynie z ubiegłego roku.

Sesja została wykonana w studio Luks Sfera, w stylizacji z produktami Looks by Luks

Zachęcamy również do śledzenia naszych kanałów Instagram i Facebook, na których poinformujemy o uzbieranej kwocie, przekazanej na konto WOŚP.

P O M A G A M Y

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.