Czym jest Klub LUKS?

Z przyjemnością zapraszamy Cię do naszego Klubu Lojalnościowego, dzięki któremu zyskasz unikalne korzyści.

W zamian za regularne zakupy i dodatkowe aktywności będziemy przyznawać punkty, które Ty możesz później wymienić na atrakcyjne zniżki.

W ten sposób pragniemy powiedzieć: 'dziękuję'. Za to, że wspólnie z nami budujesz wyjątkową markę Luks ❤️

Jak zdobyć punkty?

Krok po kroku

Każdy Twój zakup nagrodzimy "doładowaniem" salda punktów w Klubie Luks.

Każde wydane 1 PLN = 10 PUNKTÓW.

Pamiętaj, że punkty zbierają się na aktywnym koncie klienta. Upewnij się więc przy okazji każdych zakupów o zalogowaniu na konto klienta podanym podczas rejestracji adresem e-mail i hasłem.

Teraz zerknij w prawy dolny róg ekranu, gdzie znajdziesz przycisk Klub LUKS. Kliknij w niego aby rozwinąć widget programu lojalnościowego. Zapisz się do Klubu i... mamy to!

Proste, prawda? Jak widzisz, bardzo szybko możesz uzbierać całkiem niezłą sumę punktów, która będzie się sukcesywnie powiększać. Co możesz z nimi zrobić?

Jak to działa?

Zebrane punkty są ważne rok i tyle masz czasu na wybranie nagrody. Każda zmiana w saldzie ustawia nową datę wygaśnięcia, ale tylko dla zebranych w danym momencie punktów.

Przykładowo: po założeniu konta otrzymujesz punkty za polubienie nas w social media. Punkty zebrane tego dnia są ważne przez kolejny rok. Po dwóch miesiącach dokonujesz zakupu na kwotę 1000 PLN, za co otrzymujesz 10000 'nowych' punktów, które od momentu zakupu również ważne są rok.

Aktywuj atrakcyjne rabaty

W zależności od ilości zebranych punktów odbierasz kody rabatowe na przypisane do poszczególnych progów kwoty. Aby skorzystać ze żniżki, wpisz wygenerowany przez system kod rabatowy w koszyku i obniż jego wartość przy kolejnych zakupach.

Możesz w każdej chwili wrócić do listy Twoich aktywnych kodów rabatowych klikając w zakładkę MOJE NAGRODY. Nie musisz zatem wykorzystywać nagrody od razu po jej odebraniu.

zaproś znajomych

Ekstra punkty za polecenie

Spodobał Ci się nasz program? Znasz kogoś, kto kocha nasze produkty i ma ich w szafie całkiem sporo? Zaproś znajomych do Klub LUKS!

👉 Otrzymasz 500 punktów za polecenie 🤩

👉 Znajomi otrzymają 500 punktów za dołączenie 😎

brzmi jak plan idealny? Wejdź w zakładkę Program Poleceń w swoim koncie Klub LUKS i poleć nasz program przyjaciołom i rodzinie. Obserwuj, jak szybko urośnie pula Twoich punktów, a potem... odbieraj nagrody!

Warto wiedzieć

  • W każdym zamówieniu możesz zastosować tylko jeden kod rabatowy - zniżki nie sumują się. Jeśli często robisz zakupy i liczba punktów na Twoim koncie szybko rośnie, możesz albo poczekać, aż dojdziesz do progu dającego większy rabat, albo co jakiś czas zamieniać punkty na mniejsze zniżki. Wybór należy do Ciebie!
  • Od dawna śledzisz nas na Instagramie lub Facebooku, ale w Twoim koncie nie widać przypisanych za to punktów? Po zalogowaniu do Klub Luks kliknij raz jeszcze w 'śledź' lub 'polub nas', aby system przekierował Cię na nasz profil. Sama ta akcja wystarczy, aby aktywować w systemie punkty i dodać je do Twojego salda.
  • Od dawna posiadasz konto klienta w naszym sklepie? Warto zalogować się do Klub Luks, nawet, jeśli nie zamierzasz 'aktywnie' zbierać punktów w programie. Prawdopodobnie znajdziesz tam dotychczas skumulowane punkty za zakupy, które już teraz możesz wymienić na rabaty! Wejdź w 'Moje saldo' i sprawdź, czy możesz odblokować nagrody.

Masz uwagi, sugestie lub wątpliwości dotyczące naszego programu lojalnościowego? Śmiało napisz do nas na kontakt@looks-by-luks.pl, służymy pomocą i z radością przyjmiemy Twój feedback :-)

Zarejestruj się i dołącz do Klub LUKS już dziś!