SS'22

- MANIFEST -

Niespiesznie wyciągam ręce wysoko nad głowę, sięgając nieba. Uspokajam oddech.

Moje ciało odpręża się, uwalnia napięcie, umysł poddaje wszechogarniającej ciszy. Nagie stopy chłoną niewyczerpaną energię Ziemi.

Jestem obecna, skoncentrowana i świadoma. Czuję otulające mnie ramiona wszechświata i już wiem, czego pragnę. Wprawiam w ruch cudowne koło afirmacji, wkraczając na ścieżkę spełnienia. 

Dokąd mnie zaprowadzi? Wszędzie tam, gdzie zawędrują moje myśli…

Przypadek, zbieg okoliczności, zrządzenie losu. Z jaką łatwością przypisujemy zasługę za nasze sukcesy tajemniczej sile wyższej. Gdy zaś w obliczu porażki powtarzamy cytaty o mitycznej karmie na ile świadomi jesteśmy jej znaczenia? To nasze działanie, nie bezsilność i bierna egzystencja, kształtują bieg wydarzeń. Jeśli życie jest okrętem na wzburzonym oceanie, to Ty nadajesz mu kierunek, wyznaczając cel podróży. Świadome myśli, słowa i czyny prowadzą Cię do upragnionego celu. Magia? Przyciąga sprzyjające fale, pchające Cię w kierunku spełnienia. Ster pozostaje zawsze w Twoich rękach. 

Niezależnie od wyznawanej wiary, filozofii i poglądów, nie sposób zaprzeczyć istnieniu energii, która tworzy wszystko we Wszechświecie. Życie to wynik spotkania umysłu i materii. Nasze myśli mają moc kształtowania rzeczywistości, dostrajając się do częstotliwości naszego celu. Najnowsza kolekcja marki Looks by Luks na sezon SS’22 to Twój MANIFEST skrywanych w sercu pragnień. Symbol unikalnej aury łączącej ducha ze światem materialnym, spajającej ciało z Ziemią i Niebem. Interpretacja siły, która drzemie we wnętrzu noszącej ją kobiety. Wielowymiarowość jej mocy zainspirowała cztery unikalne wzory:

Anna Rudak

Trust Your Soul

Wyjątkowy wzór podkreślający rolę naszej intuicji przedstawionej w formie trzeciego oka, nawiązującego do mocy czakr. Grafika ilustruje siłę tkwiącą w naszej podświadomości i podkreśla wartość podejmowania decyzji zgodnych z naszym sercem.

Anna Rudak

Manifest Your Vision

Kolejny print autorstwa niezrównanej Anny Rudak to siła kobiecej energii płynącej ze Wszechświata. Ze wzoru emanuje potęga afirmacji i wdzięczność za zrealizowane cele.

Mary Zaleska

Embrace The Mystery

Niesamowity wzór stworzony przez Mary Zaleską w dwóch odsłonach kolorystycznych przedstawia jasne i ciemne strony osobowości wyrażone wzajemnym przenikaniem się  Słońca z Księżycem. Pokazuje, jak ważne jest zrozumienie dwoistości ludzkiej natury i akceptacja własnych słabości. Przyjmując tę prawdę otwieramy się na miłość - do siebie samego, ludzi i świata.

Każdy z tych wzorów

nasz MANIFEST

mający przyciągać dobrą energię i wzmacniać wiarę w sprawczą moc myśli.

Nosi je kobieta silna, odważna i i świadoma swoich pragnień. Przyjaciółka Słońca, kochanka Księżyca, powierniczka Gwiazd. Nie patrzy na świat przez dziurkę od klucza, nieśmiało próbując ją poszerzać. Otwiera na oścież drzwi do spełnienia, pewną ręką sięgając po nieskończoną obfitość dóbr. 

Świadomie czerpie z nieograniczonych bogactw Wszechświata.

Czuje się jego nieodłączną częścią.

Nie płynie z prądem.

Kreuje swoje życie.

To jest jej MANIFEST.

Już po raz drugi zdecydowaliśmy się zrealizować sesję zdjęciową naszej wiosenno-letniej kolekcji w Meksyku. Niezmiennie zafascynowani dawnym królestwem Majów i Azteków zapragnęliśmy ponownie poczuć tajemniczą energię emanującą z każdego jego zakątka. Energię, która pozwala uwierzyć, że możemy osiągnąć wszystko, czego zapragniemy! To właśnie tutaj czujemy, jak nasze afirmacje nabierają magicznej mocy kształtowania rzeczywistości - czy jakiekolwiek miejsce na ziemii lepiej oddałoby przesłanie naszej nowej kolekcji?

Zdjęcia do SS’22 MANIFEST powstały w Puerto Escondido, malowniczo położonej nad Pacyfikiem miejscowości znanej z kultury hipisowskiej, rozgrzanych piaszczystych plaż i wielkich fali, które nie tylko zapierają dech w piersiach, ale są też prawdziwym rajem dla surferów! Do udziału w sesji zdjęciowej zaprosiliśmy nie tylko profesjonalnych modeli. Do zjawiskowych Sary z Kolumbii i Christiana z Argentyny dołączyły lokalne surferki Lunaoraz Leila. W efekcie na zdjęciach wykonanych przez niezrównaną Karo Ramos udało nam się uchwycić zarówno mistycyzm kolekcji MANIFEST jak i całą gamę emocji stworzoną przez uczestników.

Jesteśmy przekonani, że wysiłek i serce włożone w pracę całej ekipy nad SS’22 MANIFEST znajdują odbicie zarówno w zdjęciach z sesji, jak i w produktach, które oferujemy w tym sezonie. Od początku istnienia Looks by Luks nasze produkty szyjemy w Polsce z materiałów ekologicznych zgodnie z ideą slow fashion oraz zero waste. Jako marka skupiamy się na tym, aby nasze produkty były wielofunkcyjne i można było je nosić na wiele sposobów.

W sezonie wiosna/lato 2022 wprowadzamy nowe modele kimon: Furisode dla Pań i Kinagashi dla Panów, charakteryzujące się szerszymi rękawami i nieco innym niż dotychczas krojem. Na upalne wakacje proponujemy krótkie topy Beso i szorty Vamos, wykonane z nowej jakości tkaniny bambusowej, oraz długie i krótkie lniane spodnie Puchi. Premierowe produkty idealnie wpasowują się w naszą stałą ofertę w której niezmiennie znajdują się unikatowe nakrycia głowy: ręcznie wykonane turbany i opaski, rampersy dla dzieci oraz zwiewne sukienki i akcesoria, jak gumki do włosów i torby na plażę. W kolejnych odsłonach do kolekcji MANIFEST dołączą nowe modele lnianych sukienek i inne letnie niespodzianki

SS'22 MANIFEST

Uwierz w sprawczą moc Twoich myśli. Odważ się sięgnąć po nieskończoną obfitość dóbr Wszechświata. 

Looks by Luks przekaże część dochodu ze sprzedaży kolekcji MANIFEST na rzecz fundacji “Voices of Children”, zapewniającej kompleksową pomoc dla dzieci i rodziców dotkniętych skutkami wojny. Ich celem jest zapewnienie wsparcia w zakresie relokacji i zakwaterowania, zwłaszcza kobietom i dzieciom, a także organizowanie ośrodków do prowadzenia zajęć grupowych dla dzieci ewakuowanych z miejsc objętych aktywnymi działaniami wojennymi. W 2022 “Voices of Children” szczególnie skupia się na organizowaniu pomocy psychologicznej ofiarom wojny w Ukrainie.

przyciągaj dobrą energię, pokaż swój

MANIFEST

nakrycia głowy

Turban No.1 Embrace The Mystery Light
Cena obniżonaOd 125,00 zł

KIMONA